3. Радіус поперечного перерву однорядної котушки, що складається з 300 витків дроту, дорівнює 10

мм. Котушка перебувае и однорідному магипному тволі, маганiтна індукція якого рівномірно змінюються. На скільки зміниться індукція магнітного поля за 50 мс, якщо в котушці виникае ЕРС індукцій 2 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шидловская Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 10 мм = 0,01 м

N = 300

Δt = 50 мс = 0,05 c

ЭДС = 2 В

_______________

ΔB - ?

1)

Найдем площадь:

S = π · R² = 3,14·0,01² ≈ 314·10⁻⁶ м²

2)

По закону электромагнитной индукции:

ЭДС = N·S·ΔB/Δt

ΔB = ЭДС·Δt / (N·S)

ΔB = 2·0,05 / (300·314·10⁻⁶) ≈ 1,1 Тл