Радіус лебідки 0.5 м, а її момент сили 40 н*м. Визначити силу, яка натягуэ трос лебідки.


Ответы на вопрос

Отвечает Кутняков Данил.

Ответ:

М= F*R, F=M/R=40/0.5= 80 H