Частота обертання барабана пральної машини 800 обертів за хвилину. Чому дорівнює період обертання?

З якою швидкістю обертається крайня точка на барабані, якщо радіус барабану 20 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козинова Даша.

Ответ:

16.75м/с

Объяснение:

V=π*D(м)*n(об.мин) /60=3.14*0.4*800/60=16.75м/с