Частота обертання барабана пральної машини 1200об./хв.Чому дорівнює період обертання барабана? З

якою швидкістю обертається при віджиманні білизна, якщо радіус барабана 30 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Ответ:

дано f=1200 об/мин=1200/60=20 об/с t=300 с T- ? N- ?

T=1/f=1/20=5/100=0,05 с - период

f=N/t

N=f*t=20 об/с*300с=6000 оборотов

Ответ N=6000 T=0,05 с