СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!! Частота обертання пральної машини 600 обертів за хвилину. Чому дорівнює

період обертання? З якою швидкістю обертається білизна при віджиманні, якщо

Ответы на вопрос

Отвечает Сачко Любовь.

N=600

t=60сек

T=t/N=60/600=0.1