Розваги рівняння. Знайди значення виразу х-у та дізнайся рік відкриття Харківського національного

університету іменем В. Н. Каразіна 7х -3х дорівнює 7516 5у+2у-у дорівнює 444

Ответы на вопрос

Отвечает Чепеницкая Ольга.
1)
7х-3х=7516
4х=7516
х=7516/4
х=1879
2)
5у+2у-у=444
6у=444
у=74
3) х-у = 1879-74= 1805 рік