Частота обертання барабана пральної машини 800 1/хв . Чому дорівнює період обертання барабана? З

якою швидкістю обертається при віджиманні білизна, якщо радіус барабана 20 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Самусев Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n = 800 1/мин = 800 / 60 ≈ 13,3 1/с

Период:

T = 1 / n =  1 / 13,3 ≈ 0,075 с  или   75 мс

V = 2π·R / T = 2·3,14·0,20 / 0,075 ≈ 17 м/с