СРОЧНО 50 БАЛОВ!!! СРОЧНЕЙШО!!! Ліфт рухається вертикально в низ із прискоренням 5 м/с^2.

Визначити вагу людини масою 75 кг, що рухається в цьому ліфті.

Ответы на вопрос

Отвечает Гатиатуллина Рината.

Ответ:

Объяснение:

дано   m=75 кг

a=5 м/с2

P- ?

P=mg-ma=m(g-a)=75*(10-5)=375 Н

Ответ P=375 Н