Математичний маятник робить за 1 хв 250 коливань. Визначте його період і частоту. Помогите плиз


Ответы на вопрос

Отвечает Ан Маклер.
Період 0,24c
Частота 4,16Гц
Объяснение:
дано: си T=t/N=60/250= 0,24c
t=1xв. t=60c частота=N/t=250/60=4,16Гц
N=250
T-?
частота-?