Середня швидкість круїзного лайнера 10м/с. Який шлях пройде лайнер за 6 діб?​


Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Ответ:

5184000 м

Объяснение:

1 доба = 24 години = 1440 хвилини = 86400 секунди

через те, що діб 6

86400*6=518400 с

шлях за формулою

S = V*t     де V- швидкість t-час

S = 10*518400  

S = 5184000 м

у морській милі   1852 м

5184000/1852=279,9136069114471 ≈ 280 миль