Індуктивність коливального контуру радіопередавача зменшили в дев’ять разів. Як змінилася довжина

випромінюваної ним радіохвилі?

Ответы на вопрос

Отвечает Радзивіл Нікіта.

Ответ:

Уменьшится в 3 раза

Объяснение:

λ1=c*T1=c*2*π*√(L*C)

λ2=c*T2=c*2*π*√((L/9)*C)=λ1/3

===============================