Вирахувати енергію котушки індуктивності 1мГн, в якій тече струм 1А


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Ралина.

Ответ:

Объяснение:

W = L·I²/2

W = 1·10⁻³·1²/2 = 0,5·10⁻³ Дж    или    0,5 мДж