Скільки надлишкових електронів має бути передано тілу, щоб воно отримало заряд (-5Кл)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Итаков Рустам.

q = - 5 Кл

e = - 1,6·10⁻¹⁹ Кл

N - ?

N = q / e = -5 Кл  / - 1,6·10⁻¹⁹ Кл = 3,125 * 10¹⁹ электронов