Скільки надлишкових електронів має бути передано тілу, щоб воно отримало заряд, який дорівнює -1 Кл?


Ответы на вопрос

Отвечает Колдышева Ирина.
N =  \frac{[q]}{e} , где е - элементарный заряд одного электрона, который равен е = 1,602* 10^{-19} Кл. Отсюда N = 1/1,602 * 10^-19 = 0,6242*10^19