Колесо велосипеда має діаметр 80 см, лінійна швидкість велосипеда 12,56 м/с. Чому дорівнює період

обертання? Виберіть одну відповідь:о a. 2со b. 0.2сс 0 4 сd. 4с​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Иван.

R=0.4м

V=12.56 м/с

T-?

V=2πR/T

T=2πR/V

T=2*3.14*0.4/12.56

T=0.2 c

Отвечает Гончар Олег.

Ответ:

b) 0.2 c

Объяснение: D=2R, значит радиус 40 см=0,4м

v=2*pi*R/T, отсюда T=2*pi*R/v=2*3,14*0,4/12,56=0,2c