егер үйдің әр қабатының биіктігі 3 м болса, онда массасы 75кг адам баспалдақпен бірінші қабаттан

алтыншы қабатқа көтерілгенде ауырлық күші қандай жұмыс атқарады​

Ответы на вопрос

Отвечает Куличенко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Понятно, что на первый этаж мы не поднимаемся (мы уже там).

Значит нам надо подняться всего на 5 этажей.

h = 3·5 = 15 м.

Работа противу силы гравитации:

A = m·g·h = 75·10·15 ≈  11 000 Дж    или  

А = 11 кДж

Бірінші қабатқа көтерілмейтініміз анық (біз қазірдің өзінде бармыз).

Сондықтан бізге тек 5 қабат көтерілу керек.

h = 3 5 = 15 м.

Ауырлық күшіне қарсы жұмыс:

A = m g h = 75 10 15 ≈ 11.000 Дж немесе

A = 11 кДж