Розв"яжіть задачу за таким планом: 1)Дано 2)Переведення (якщо треба) 3)Розвязок 4)Відповідь За

який час пліт, який пливе за течією ріки, пройде 15 км, якщо швидкість течії 0.5м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Дальникова Мария.
Дано: S=15 км V=0.5м/с t-?
Переведення: S=15 км=15 000 м.
Розв’язок: t=s/v=15000/0,5=30000 c=500 мин.=8,3 ч.