За який час пліт,який пливе за течією ріки,пройде 15 км,якщо швидкість течій 0,5 м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Варвара.
Это очень сложная задача, но я постараюсь ее решить, t = s/v 15 км = 15000 м t = 15000/0,5=30000