Знайти концентрацію молекул кисню , який має масу 10 г та займає об’єм 5л.


Ответы на вопрос

Отвечает Овсиенко Алеся.

Ответ:

n = \frac{m}{M}\\n = \frac{10}{32} = 0.3125mol\\C = n/V = 0.3215/5 = 0.0625mol/l