ПОМОГИТЕ С ЗАДАЧЕЙВизначте концентрацію молекул кисню, який має масу 10 г та займає об'єм 5 л


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Алина.

Ответ:

У кислорода V=32*10^-3 кг/моль

n=N/V

N=m/m0=m*Na/M

n=m*Na/M*V=10*10^-3*6*10^23/32*10^-3*5*10^-3=3,75*10^25 м-3