Зороку в чому рівна стала радіоактивного розпаду даного радіонукліда (1рік=31536000с)​


Ответы на вопрос

Отвечает Богунова Вероника.

Ответ:

Основной закон радиоактивного распада:

N = N₀ ·e ^(-λ·t)

Находим постоянную радиоактивного распада цезия:

λ = ln (2) / T = 0,693 / 30 ≈ 0,023

N / N₀  = e ^(-λ·t)

1/4 = e^(-0,023·t)

Логарифмируем

ln (1/4) = - 0,023·t

-3,768 = - 0,023·t

t ≈ 163 суток