Визначте густину сплаву який складається з 120 г цинку 320 г міді​


Ответы на вопрос

Отвечает Автайкин Максим.

Відповідь:

приблизно 8,37 г/см³

Пояснення:

густина за формулою

p=m/V

знайдемо об'єм цинку та міді

V=m/p

густина цинку за таблицею 7,14 г/см³

густина міді за таблицею 8,93 г/см³

Vц=120/7,14=16,8 см³ приблизно

Vм=320/8,93=35,8 см³ приблизно

об'єм сплаву

V=Vц+Vм

V=16,8+35,8=52,6 см³ приблизно

маса сплаву

m=mц+mм

m=120+320=440 г

густина сплаву

p=440/52,6=8,37 г/см³ приблизно