Якщо предмет знаходиться на відстані 20 см від лінзи, а уявне зображення на відстані 5 см, то

оптична сила лінзи буде

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Данил.

Ответ:

D=2,5 дптр

d=0,2 м

f - ?

1/d+1/f=1/F=D

1/f=D-1/d=2,5-1/0,2=2,5-5=-2,5

f=1/(-2,5)=-0,4 м=-40 см - это ответ. Изображение мнимое, находится в точке фокуса линзы на той же стороне, где предмет. Лупа.

Объяснение: