Маємо 2 бруски однакового об'єму, виготовлені з алюмінію та міді. Маса алюмінієвого бруска дорівнює

500г. Визначте масу мідного бруска СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

р1 = 8900 кг/м^3   плотность меди

р2 = 2700 кг/м^3   плотность алюминия

V1=V2

m2 = 500г = 0,5 кг.

m1 = ?

V1 = V2 = m2/p2

m1 = p1 * m2 / p2 = 8900*0.5 / 2700 = 1.648 кг = 1648 грамм