Є два бруски однакового об'єму: алюмінієвий і мідний. Які маси брусків, якщо маса мідного бруска на

1,24 кг більша? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Костя.

Ответ: 1,78кг; 0,54кг

Объяснение:

Дано:

V1=V2=V

ρ1=8,9г/см³=8900кг/м³

ρ2=2,7г/см³=2700кг/м³

m1-m2=1,24кг

==============

m1-?; m2-?

m1=ρ1*V

m2=ρ2*V

ρ1*V-ρ2*V=1,24

8900*V-2700*V=1,24

6200V=1,24

V=2*10⁻⁴м³

m1=8900*2*10⁻⁴=1,78кг

m2=2700*2*10⁻4=0,54кг