Два дроти - мідний і алюмінієвий - мають однакові маси. Довжина мідного дроту в 10 разів більше

довжини алюмінієвої. У скільки разів більше опір мідного дроту? Густина міді в 3,3 рази більше, ніж густина алюмінію, а питомий опір в 1,65 рази менше.

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

M1=m2
L1=10*L2
po1=3.3*po2
poэ1=poэ2/1,65
===
m=po*V=po*S*L      R=poэ*L/S  - общие формулы
S1=m/(po1*L1)
S2=m/(po2*L2)
R1/R2=poэ1*L1*S2/(poэ2*L2*S1)=poэ1*L1²*po1/(poэ2*L2²*po2)=
=3.3*100/1.65=200 раз
======================