Який об'єм має чавунна суцільна відливка , якщо сила тяжіння , що діє на неї, дорівнює 140 н.

допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Глеб.

Ответ:

F = mg\\m = \frac{F}{g} = \frac{140}{9.8} = 14.29kg\\\\V = \frac{m}{p} = \frac{14.29}{7000} = 0.002m^{3} = 2litres