У ракеті, що рухається відносно Землі зі швидкістю 0,8с, минув 1 рік. Скільки часу пройшло за

обчисленням спостерігача на Землі

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

дано to=1 год

V=0,8 лет

t- ?

1) из теории относительности

t= to/√(1- v²/c²)=1 год/√(1-0,64)=1/√0,36=1/0,6=1,67 лет

===========

ответ t=1,67 лет