(Даю 100 балів!!!)Ракета рухається відносно Землі зі швидкістю 0.67 с.У скільки разів уповільниться

час у ракеті для спостерігача на Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Kolesnikov Roma.

Згідно з теорією особливої релятивістики Єйнштейна, затримка часу відбувається, коли об'єкт рухається з високою швидкістю відносно наближення. Кількість затримки часу може бути обчислена за допомогою формули:

діальність = √(1 - v^2/c^2)

де v - швидкість об'єкта, а c - швидкість світла.

У цьому випадку швидкість ракети 0.67c, тому діальність часу для наближення на Землі буде:

діальність = √(1 - 0.67^2/1^2) = √(1 - 0.4489) = 0.6713

Таким чином, час в ракеті уповільниться на коефіцієнт 1/0.6713 = 1.4807 відносно Землі. Це означає, що для наближення на Землі, час в ракеті буде продовжуватися повільніше на коефіцієнт 1.4807.