Який мінімальний об'єм має мати діжка, щоб вона могла вмістити 400 кг гасу?


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

V = m/p = (400кг)/(800кг/м^3) = 0.5м^3