Яка глибина моря під кораблем, якщо відбитий ультразвук повернувся через 0,5с? Швидкість звуку у

воді дорвнює 1400м/с *

Ответы на вопрос

Отвечает Копачёв Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Δt = 0,5 c

V = 1 400 м/с

____________

H - ?

По формуле локатора:

H = V·Δt / 2

H = 1400·0,5 / 2 = 350 м