Визначте напругу на кінцях дротини якщо під час проходження через поперечний переріз 2.5×10^20

електронів електричне поле виконує роботу 800 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Богдан.

Ответ:

Объяснение:

N = 2.5×10^20

A =  800 Дж

e = 16*10^-20 Кл   заряд электрона

U = ?

A = U*I*t

I=q/t

q=e*N

I=q/t=e*N/t

A = U*t*e*N/t = U*e*N

U = A / (e*N) = 800 / (16*10^-20 * 2.5×10^20) = 20 Вольт