Пружина під навантаженням 45Н видовжилася на 0,15 м. Чому дорівнює жорсткість пружини?


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

х= 0,15 м

F= 45 Н

Знайти:

k-?

Розв'язок

k= F/x = 45/0.15= 300 H/м