брусок масою 4 кг рівномірно переміщують по горизонтальній поверхні прикладаючи горизонтальну силу,

якщо коофіциент 0.35

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Артем.

Ответ:

14 H

Объяснение:

m=4 кг    μ=0,35   F=?

===

F=μ*N=μ*m*g=0.35*10*4=14 H

=======================