Вздовж стола за допомогою динамометра рівномірно тягнуть брусок вагою 10 Н. Динамометр показує 2

Н. Чому дорівнює коефіцієнт тертя ковзання? Що покажеДинамометр, якщо на брусок покласти вантаж масою 500 гi знову переміщуватирівномірно?Срочнооооооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Кагаров Егор.

Ответ:

равномерно значит Fтр=Fтяги

μ=Fтр/Р1= 2/10=0.2

Р2=10+0.5*10=15Н, Fтр=15*0.2=3Н