прямолінійний провідник довжиною 1000см по якому проходить струм силою 2А, знаходиться в

однорідному магнітному полі під кутом 30 до ліній індукцій. При цьому на нього діє сила Ампера, модуль якої 20 Н.Визначте модуль індукції магнітного поля

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

2 Тл

Объяснение:

L=10 м    I=2 A    α=30°    F=20 H    B=?

===

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)=20/(2*10*0.5)=2 Тл

=====================