Модуль прискорення автомобіля під час гальмування дорівнює 1,2 м/с2 . Якою стане швидкість його

руху через 8 с, якщо початкова швидкість руху дорівнює 15 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Валерия.

Ответ:

24,6м/с

Объяснение:

a=1,2м/с²

V⁰=15м/с

t=8c

V-?

V=V⁰+a×t=15+1,2×8=24,6м/с