Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 10^-3 при силі струму 32МКА


Ответы на вопрос

Отвечает Синяткин Кирилл.

Ответ:

2*10^5

Объяснение:

N=q/e

e=1,6*10^-19 Кл

q=I*t

N=I*t/e=32*10^-6*10^-9/1,6*1,6*10^-19=2*10^5