Плавець занурився в озеро на 30 метрів. Визначити тиск на ці глубині​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Артем.

Ответ:

Объяснение:

h=30м

po=1000кг/м³

p=po×g×h

p=1000×10×30=300000паскаль