У посудині знаходиться 5,4*10^26 молекул кисню. Яка кількість речовини (у молях) міститься у

посудині?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

\nu = \dfrac{N}{N_A} = \dfrac{5,4*10^{26}}{6.022*10^{26}} = 0.9~mol