на якому шляху швидкість автомобіля збільшується від 36 км/год до 54 км/год, якщо він рухався із

прискоренням 2,5 м/с ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

S = \dfrac{v^2 - v_0^2}{2a} = \dfrac{15^2 - 10^2}{2*2.5} = 25~m