Автомобіль, рухаючись із постійним прискоренням, пройшов за 30 с відстань 450 м набрав швидкості

18 м/с. Визначте початкову швидкість руху автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

S = \dfrac{v + v_0}{2}t \Rightarrow v_0 = \dfrac{2S}{t} - v = \dfrac{2*450}{30} - 18 = 12~m/s