Магнітний потік всередині контуру, площа якого 6 см2, дорівнюе 9 мBб. Визначте магнітну індукцію

поля всередині контуру.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Полина.

Ответ:

15 Тл

Объяснение:

S=6*10^-4 м²      Ф=9*10^-3 Вб     B=?

===

Ф=B*S

B=Ф/S=9*10^-3/(6*10^-4)=15 Тл

===============================