Через плоский контур, розміщений перпендикулярно до вектора індукції магнітного поля, проходить

магнітний потік 2Вб. Визначити індукцію магнітного поля, якщо площа контуру 4×10⁴см²

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ф=B*S    S=4*10^4*10^-4=4 м2
B=Ф/S=2/4=0,5 Тл