Верстат, маса якого 300 кг , спирається на фундамент чотирма ніжками. Визначте тиск верстата на

фундамент , якщо площа кожної ніжки 50 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянов Андрей.

Ответ:

150000 Па

Объяснение:

P=F/S

Sn=N(ножек)*S(1ножки)=4*50*10^(-5)=0.02 м.кв

P=F/S=mg/Sn=300*10/0.02=150000 Па