9. Шматок крити об'ємом 5 м3 плаває у воді. Визначте об'єми його підводної танадводної частин.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрина Макс.

Ответ:

Об'єм підводної частини = 4,5 м^3 ; Об'єм надводної частини = 0,5 м^3

Объяснение:

Льдинка плавает на поверхности води значит архимедова сила и сила тяжести уравновешивают друг друга:

F_арх=F_T

ρ_в gV_п=gVρ_л  → V_п=(Vρ_л)/ρ_в =(5 м^3×900 кг/м^3 )/(1000 кг/м^3 )=4,5 м^3

V_н=V-V_п=5-4,5=0,5 м^3