Два опори з'єднанні послідовно - R1 = 1 Ом, R2 = 4 Ом. Джерело електричної напруги виробляє напругу

12 В у колі. Яка сила струму у колі? Відповіді: 10 А 6 А 4 А 2,4 А

Ответы на вопрос

Отвечает Перелайко Алиса.

R1=1 Ом

R2=4 Ом

U=12 B

I-?

Схему прикрепил

Т.к это последовательное соединение, то Ro=R1+R2

I=U/Ro

I=U/R1+R2

I=12/1+4

I=12/5=2.4 A