Знайдьть силу струму в спіралі, якщо через неї пройшов 200Кл клектрики за 15 хв : Допоможіть

будласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кропотина Аня.

t=15 хв = 900 с

q=200 Кл

I-?

I=q/t=200/900=0.22 А

Адказ: I=0.22 А