ПОМОГИТЕ!!!!! На нерухомому блоці підвішені два вантажі масами 300 г та 340 г. Учень виміряв, що

за 2 с після початку руху кожний вантаж пройшов відстань120 см. Визначте, яке значення прискорення вільного падіння було отримане за результатами досліду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сисёва Катя.

Ответ:

Объяснение:

a = 2·S / t² = 2·1,20/2² = 0,6 м/с²

но

a = g·(m₂ - m₁) / (m₂ + m₁)  

a = g·40 / 640

0,6 =  0,0625·g

g = 0,6/ 0,0625 ≈ 9,6 м/с²