Через провідник, на кінцях якого напруга 11,7B за 7,7хв пройшов електричний заряд71Кл. Який опір

провідника?Помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Косоусова Анфиса.

Відповідь:

78 Ом

Пояснення:

Формула для знаходження електричного струму:

I=ρ/t=71 Кл/7,7*60 c=0,15 A

За законом Ома:

I=V/R → R=V/I=11,7 B/0,15 A=78 Ом